Aby vše správně fungovalo a váš zážitek z webu byl co nejlepší, používáme soubory cookies. Některé jsou nutné pro chod webu, díky jiným vám můžeme zobrazit obsah na míru, měřit návštěvnost, nebo se vám čas od času připomenout. Děkujeme za váš souhlas s jejich použitím.

Více informací
Nápoj
Samahan
Pod 30 minut

Samahan hot drink

Zima je tu a s ní dlouhé večery, na které někdo čekal a někdo naopak čeká až skončí. Tak jako tak, je třeba z každé situace vytěžit maximum. Každá chvíle je tu jen jednou. Tentýž moment už nebude nikdy stejný, jako ten předešlý.

Proto je dobré najít způsob, jak si tyto chvíle společně užit. S rodinou, kamarády, kolegy nebo domácími mazlíčky.

Čaj, káva a něco dobrého na zub. Bavíme se ale o večerech, kterých by nápoj s obsahem kofeinu, jako energie neměl být velkou součástí.

Máme nápad. A hodláme vám ho prozradit. Je to samahan, směs ajurvédských bylin a kořeni, které zahřejí v jakékoliv situaci. I po strávení nějaké doby pod ledem. Inspirujte se Davidem Venclem.

Ingredience

500ml vody

Med

Čerstvá máta

Zázvor

Postup

01

Minuta tady a ještě tam. Varná konvice a do ní 500ml vody, po pár minutách přivedená k varu s níž zalijeme obsah sáčku samahanu.

02

Nakonec lžička medu, listy máty, špetka lásky a kouzelný moment je přímo u vás. Dle chuti můžete přidat čerstvě nakrájený zázvor.

03

Dejte nám vědět, jak si užíváte zimní večery a jistě zkuste náš samahan.

Související recepty

Samahan letní drink

Nápoj
Samahan
Pod 30 minut